středa 14. ledna 2015

Rok poté - jak to bylo dál?

Vloni přibližně touhle dobou jsem v prvním příspěvku trošku rekapitulovala a psala o právě uplynulém roce 2013. Na konci jsem tehdy napsala, že cítím v kostech, že rok 2014 bude stát za to. A že teda fakt stál! Ani se mi nesnilo.. Změny byly veliké a naštěstí k lepšímu :) Stalo se toho spousta, ale dvě věci fakt stojí za "vypíchnutí". Našli jsme náš dům snů, koupili ho, předělali k obrazu svému a stihli se i nastěhovat. A od podzimu čekáme naše druhé dítě ♥ Jsem za to moc vděčná a určitě to neberu jako samozřejmost, obzvlášť když vidím, že to tak není všude a není to automatické. Myslím, že není na škodu si občas připomenout co všechno člověk má a čeho dosáhl, ve všedních dnech se na to bohužel hrozně snadno zapomíná..

Leden byl klasicky narozeninový, na fotce moji oslavenci :) ♥ 

..no comment :D
V únoru jsme chodili na procházky a po návštěvách, kuchtili, těšili se na jaro a taky začali hledat náš dům. Absolvovali jsme první prohlídky domů :)
V březnu se naši stěhovali do svého nového hnízda. Pro mě znamenalo radost, že se jim splnilo nové bydlení, ale i nostalgii, že budou od nás dál a že to bude jiné. My jsme pokračovali v hledání toho našeho nového "doma" :) Zatím bez úspěchu.
V dubnu konečně začalo to pravé jaro, za oknem rozkvetla hruška, byly Velikonoce a 1.dubna jsme byli poprvé v našem novém domě! (ano, na apríla :D) Po těch neúspěšných prohlídkách byl nesrovnatelný a hned jsme si ho zamilovali :) Splňoval všechny naše sny. Věci se daly do pohybu!
V květnu jsme byli co nejvíce venku, vytáhli kola a oslavili naši společnou třicítku :)
V červnu jsme byli na pár koncertech, mimo jiné na Lucii :) Výletovali jsme, byli venku - krácení čekání na náš dům se nám docela dařilo
V červenci jsme vegetili venku na terase, grilovali, koupali se.. A už jsme byli netrpěliví, jak to dopadne s domem.
Srpen = klíče od zahrady!! :) Vrhli jsme se na práce na zahradě, která zatím stihla pěkně zarůst. Bylo to moc fajn :)
V září přibyly ostatní klíče a my mohli začít předělávat interiéry :) Mákli jsme si hodně, ale výsledek stál za to. Ani nevím jaké vlastně bylo venku počasí nebo co se dělo jiného :D
Říjen = stěhování. 11.října jsme tady spali poprvé :)
V listopadu byly dušičky, spousta dýňové polívky, svíčky a my konečně nemuseli tolik makat :) Taky něco začalo být jinak a na těhotenském testu se objevily dvě čárky ♥
Prosinec byl pro mě docela náročný, nebylo mi dvakrát do skoku a k tomu nějaké ty (nejnutnější) vánoční přípravy a chystání, ale zvládlo se to a vánoce už byly moc pěkné :) 
A jak to bylo dál? Pokračování příště :)

..to be continued.. ♥ :)

8 komentářů:

 1. Kami, to je krásné shrnutí a hlavně pěkně pozitivní, což je doopravdy důležité! Nějak se na ty pěkné věci zapomíná. Máte krásný dům se zahradou a věřím, že se Vám v něm krásně bydlí. Bříško ti sluší, tak si ten požehnaný stav užívej a přeji, ať jste všichni zdraví! ;-)
  bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná rekapitulace, vidím, že rekonstrukce se podařila, tak přeji ať se daří i nadále a hlavně hodně zdraví Vám všem :)) Evi

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Kami,
  kochám se a kochám. Gratuluji za zdařilou rekonstrukci i krásný, požehnaný stav.

  Je fajn, že jsi tu s námi.
  Posílám pozdravy,
  Martina

  OdpovědětVymazat
 4. ako tak čítam....úžasný rok....držím prsty....jana

  OdpovědětVymazat
 5. Kami, velká gratulace úplně ke všemu ;-))) jsem ráda, že jsi zase tady ... Těším se na pokračování . Hezký rok 2015.Eva

  OdpovědětVymazat
 6. To je nádhera, až jsem celá nějak rozněžnělá :o).
  Tak hlavně ať jste všichni zdraví a štěstí vás neopouští! Já trochu cítím v kostech, že pro nás bude stát za to ten letošní rok a už se moc těším co všechno se bude dít :o).
  Závěrem: ať stojí za to i rok 2015!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Kami, miminko a domeček, to je sen... Ať se celé rodince moc daří a těším se na další proměny domečku! P.

  OdpovědětVymazat
 8. Moc vám děkuju za takové milé komentáře, holky ♥♥ Já jsem v tomhle období celkově furt naměkko, tak se to možná projeví občas i v mojem psaní tady na blogu :X ;'D :)

  OdpovědětVymazat

Thank you for reading :) I love your comments and read each and every one! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...