středa 14. prosince 2016

Letošní prosinec..

.. se mi zdá trochu jiný :) Zatím se mě moc vánoční nálada nechytá, asi je to tím, že letos jsem poprvé po letech rodičovské na plný úvazek ponořená hodně do nové práce.. Taky se toho letos u mě tolik stalo..a vy víte, že spousta toho nebylo moc dobrá.. To je holt život. Ale ani mi to vlastně moc nevadí to moje vánoční nenaladění, vynahrazuju si to totiž jinak.. ;) Hraju si tak trochu na Ježíška a rozesílám radost v balíčkách A to mě baví moc! (teda když pominu zpoždění některých dodavatelů, které nemůžu nijak ovlivnit :S ) S každým balíčkem se snažím poslat i trochu dobré energie a to mě zpětně nabíjí :) Na poště jsem pečená vařená, v tiskárně taky, do dvou obchodů pro krabice chodím furt.. Asi si se všema budu do konce roku tykat :D


<< novinky v obchůdku >>
matné zlaté lucerny + 2 druhy povlaků + sada autorských plakátů Birds + držáky na klíče WooooD
KUK SEM
 Vánoce mě letos zatím tedy moc nechytají, ale moje holky "ošulit" nechci, takže pouštíme koledy, každý den si dáme něco dobrého z adventního kalendáře, který jsem vyrobila před pár lety (mohli jste vidět TADY), zapalujeme svíčky a lucerny, chodíme na trhy, byli jsme na rozsvěcení vánočního stromu a ták :) To by bylo, aby mě to aspoň trochu taky nenavnadilo :) Poprvé sice letos nebudu péct cukroví ani dělat větší vánoční úklid, protože nestíhám, ale myslím, že ve finále to nikomu příliš vadit nebude :) Raději máma s dobrou náladou, než domácí cukroví, lesk jak blesk a k tomu vystresovaný uzlíček nervů.. ;) 


Lucerny zbožňuju :) 

Západ slunce.. Tímhle výhledem se kochám každý den, už přes dva roky - co jsme se nastěhovali domů :)
  
Na návštěvě u našich :)

První letošní sníh za oknem

Moje mamka :) Taky koníci, které jsem zmínila v minulém článku

A moji miláčci 

Mějte krásné odpoledne 

4 komentáře:

 1. Krásné novinky! A jak tak koukám, s tou nevánoční náladou je to křížem krážem, všude podobně :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc Haničko :)) U tebe je to taky podobně? Já myslím, že ono to nakonec přijde samo.. :)

   Vymazat
 2. Ahoj Kami, u nás se těšíme díky holkám a také díky neustálému tvoření ve škole či školce. Samotnou by mě to taky nějak nebralo. Ale musím uznat, že něco uvnitř mě je jinak, začínám rozmrkávat slzy u koled, což se mi dřív nestávalo. Asi stárnu:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Kači :) to je krásné, užívej si ty "výkyvy" nálad! ♥

   Vymazat

Thank you for reading :) I love your comments and read each and every one! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...