čtvrtek 21. dubna 2016

Takový ten pocit..

.. když si tajně mačkáte palce v dlani, aby to štěstí jen tak nepřešlo.. když nemůžete ovládnout koutky své pusy, aby se vám tolik nevlnily nahoru.. když musíte rychle zavřít a zmáčknout oči, protože jste zrovna na veřejnosti a nemůžete se radovat moc nahlas.. když máte neovladatelný pocit se přímo vznášet a všechno je najednou dokonalé, krásné, barevné, voňavé a v pořádku.. :)

Tvořím, maluju, kreslím, navrhuju interiéry, šiju, přetvářím, vylepšuju, lovím.. Těším se každý den na práci. Protože pro mě to prostě práce není :) A jsem neskonale vděčná té "nějaké" síle nebo impulsu, který mě v půlce února nasměroval na živnostenský úřad a nakopl konečně začít ♥ A něco s tím dělat.

Dneska se mnou asi nebude moc řeč, tak si radši pusťte písničku, nalaďte se se mnou na stejnou vlnu a nakoukněte do mé dílny :)) >>

První vlaštovka, teda ledňáček, v mojí edici ptáčků. Už brzy v eshopu!

středa 13. dubna 2016

Dubnová návštěva u mě

 Po delší době jsem do ruky vzala foťák a cvakla pár fotek našeho milovaného hnízda :) Vítejte na jarní návštěvě u mě doma ♥ V kuchyni na stůl v posledních dnech přibyl černý běhoun, který byl původně určen k úplně jinému využití, ale jak jsem ho zahlédla, věděla jsem kam přijde :)) Radost mi dělají na okně i rostlinky a potažmo taky obaly na květináče, které jsem ušila, abych sjednotila neladící nádoby na rostlinstvo, co mi pily krev :)) V kuchyni oknu letos vládnou papriky a chilli papričky, to můžem..

.. a moje milované židle..

středa 6. dubna 2016

V poslední době..

..nevím co dřív! (Teda ne, že by to podle toho na blogu s tou aktivitou tak vypadalo, chjo.. :)) Ale to se "vyvrbí", slibuju ♥ Práce mám pořád kupu a v hlavě tisíc myšlenek, další a další nápady. Ale už se to pomalu rýsuje, rozjíždí, utřepává a hlavně zklidňuje :) Jsem ráda, že jsem to konečně načala. Člověk mnohem více lituje věcí, které nikdy nezkusil, i když chtěl, nemám pravdu? ;) 

Ráno jsem si dokonce udělala seznam věcí, které chci za dnešek zvládnout, protože akčnost mi sice nechybí, ale systém trochu ano - často dělám věci méně důležité dřív než ty co více spěchají.. Tak snad se to setká trochu s úspěchem a já si ho budu moct kompletně seškrtat. To je na seznamech aspoň podle mě to NEJ :))

Pro dnešek bych Vám ráda ukázala pár novinek u mě v eshopu >>

1-pletený povlak na polštář Dream, 2-zrcadlová 3D samolepka Birds, 3-dřevěný věšák z plaveného dřeva Drift wood, 4-skleněné zavěšené baňky jako váza/svícen, 5-pletený bílý povlak na polštář, 6-černý tříramenný lustr

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...